RigaFood 2017

Kirderanniku Koostöökogu juhatuse liikmed ja töötajad külastasid 7.-8. septembril 2017 Riia toidumessi RigaFood 2017. Toidumessi külastuse eesmärk oli Viru Toidu tegevustele uudsete ideede leidmine.

6.-9.septembrini toimus Riias baltimaade suurim toidumess RIGA FOOD 2017. Messile oli registreerinud eksponente on 37 riigist, kokku 703. Oodatav külastajate arv oli 40 000.

7.-8.septembril  väisas Riia toidumessi Kirderanniku Koostöökogu vähendatud koosseis.

Mess on põhiliselt suunatud uute toodete tutvustamisele ja kontaktide loomisele ettevõtete vahel.

Kui meie kohale jõudsime, oli messi teise päeva õhtupoolik. Külastajaid oli mõõdukalt. Toidu, muude toodete ja ka toidutootmise tehnika esitlejad jätkuvalt reipad. Silma jäi, et palju pakuti  külmkuivatatud marju ja köögivilju samuti oli mitmeid erinevate teesegude pakkujaid. Ei puudunud väikeste tootjate juustuvalik, magusad ja krehvtised hoidised. Itaallased ja grusiinid pakkusid veine ning läti pruulikojad kohalikku õlut ja kalja.

Siinkohal toome väljavõtte messi kodulehelt, kellel suurem huvi saab samast täpsemalt tutvuda.

Riia Toit – suur Balti toidutööstuse üritus!

Baltikumi suurim toiduainetööstuse mess “Riga Food” näitab igal aastal toidutööstuse arengusuundi, toob esile uuendusi ning tutvustab mitmeid tõsiseid ja usaldusväärseid ettevõtteid. Igaüks on teretulnud Kipsala Rahvusvahelisse Näitusekeskusesse, et saada inspiratsiooni menüü ideede mitmekesisusest, maitsta uusi tooteid, vaadata ja nautida professionaalset koka, kondiitritooteid ja baarmenite võistlusi. Lisaks pakume professionaalidele “Riga Foodi” ideede, teadmiste ja teabe saamist, mis võimaldaksid edasist  professionaalset ja ettevõtlusarengut.

Ja veel palju muud…

Messi kodulehe aadress:

http://www.bt1.lv/bt1/rigafood/?link=10000011

 

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga