Projektitaotluste vastuvõtmine

Avatud on meede 3 “Kogukonna arendamine ja maine kujundamine”, st et toetust antakse n-ö pehmeteks tegevusteks. Juhime tähelepanu, et kõik tegevused peavad olema lõpetatud ja kuludeklaratsioonid esitatud hiljemalt 31.12.2014.

Eelistatud on projektid, mis on suunatud koostöö arendamisele piirkonnas.

Toetatavad tegevused on avalike ürituste korraldamine, oskusteabe parandamine (koolitused, infopäevad, õppereisid), osavõtt messidest, kodu-uurimuslikud tegevused (sh trükised), vaba-aja veetmise võimaluste suurendamine noortele jms. Vaata meetmelehte lingi “ametlik” alt. Meetmelehelt leiate taotlemise tingimused ja nõuded nii taotlejale kui taotlusele.

Esitada tuleb Kirderanniku Koostöökogu taotlusvorm koos hinnapakkumistega. PRIA vorm lisa 6 tuleb esitada enne taotluse PRIAsse esitamist. 

Ootame väga aktiivset taotlemist kuna järgmist taotlusvooru on oodata alles 2015. aasta lõpus või 2016. a alguses! Lisaks olemasolevatele jääkidele on oodata ka lisarahastust Põllumajandusministeeriumilt.

Infopäevad toimuvad 23. jaanuaril kell 17.30 Kohtla-Nõmme rahvamajas ja 30. jaanauril kell 14 Jõhvis Talupidajate Liidu majas. Kõik taotlejad on oodatud!

Projektitaotluste vastuvõtt toimub 10.-12.02.2014 kell 9 – 16.

Dokumente saab esitada paberkandjal tegevusgrupi kontorisse Keskväljak 1-313 või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil ylle.marits@kirderannik.ee

Juhime tähelepanu, et taotluste vastuvõtt lõppeb 12. veebruaril kell 16.00

 

 

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga