Kirderanniku Koostöökogule valiti kaks uut juhatuse liiget

Kirderanniku Koostöökogu 23. septembri 2021 liikmete üldkoosoleku päevakorras oli muuhulgas juhatuse liikmete Margus Paalo ja Kaido Seppari asemele uute juhatuse liikmete valimine seoses nende volituste lõppemisega 16. oktoobril 2021.

Uuteks juhatuse liikmeteks valiti Erelin Zirk ja Ülari Vent. Nende volitused algavad 17. oktoobril 2021.

Erelin Zirk on olnud oma ettevõtte Green Souplin OÜ esindajana Kirderanniku Koostöökogu liige alates 2014. aastast. Erelin on pärit Valgamaalt, kuid elab juba alates 2004. aastast Ida-Virumaal. Ta on oma Voka külas asuvas kodus sisustanud seebiköögi, kus valmib hästi lõhnav ja sada protsenti mahe kraam. Lisaks seebivalmistamisele pakub Erelin ka toitlustust erinevatele üritustele. Aktiivse ettevõtjana on tal samas alati jätkunud aega Kirderanniku Koostöökogu tegemistesse panustada, olgu see siis osalemine hindamiskomisjoni töös, ettepanekute tegemine töökorralduse parendamiseks või ühisüritustest
osavõtmine

Ülari Vent on olnud ettevõtte Valaste Agro OÜ esindajana Kirderanniku Koostöökogu liige alates 2020. aastast. Tema ettevõtte tegevusvaldkondadeks on teravilja, rapsi ja heintaimede kasvatus. Ülari on äsja Maaülikooli magistriõppe lõpetanud noor ja ettevõtlik inimene, kes soovib saada uusi kogemusi, tuua organisatsiooni huvitavaid mõtteid ja ideid ning seeläbi panustada kodukoha arengusse.

Soovime Erelinile ja Ülarile jõudu ja meelekindlust töös juhatuse liikmena.

 

Kirderanniku Koostöökogu juhatus on 6-liikmeline ning alates 17. oktoobrist 2021 on koosseis järgmine:
Tiit Salvan (esimees)
Ralf Burk
Aare Rebban
Kalle Kekki
Erelin Zirk
Ülari Vent

 

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga